Chcesz mieć kreatywne mikołajki? Nie masz jeszcze na nie planu? Nie czekaj więcej i nie przesadzaj z wątpliwościami. Mamy dla Ciebie bardzo tanią ofertę i plan co będziesz mógł robić w mikołajki. Gdańsk – Nyköping – Gdańsk to bardzo ciekawa opcja dla Nas i wydaje mi się, że będziesz mógł przez to szybko odpocząć i zachować kondycje na następne dni, ponieważ lot nie jest aż tak długi.

Tani lot Gdańsk – Nyköping – Gdańsk to ciekawa oferta i warto pamiętać, że może szybko zniknąć z publicznej oferty. Musisz kontrolować czy bilety są dostępne oraz nie zastanawiać się długo, bo to może działać na twoją niekorzyść.

Tani lot Gdańsk – Nyköping to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem Wizz Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia stycznia, planowany powrót w ten sam dzień.

wylot1

Tani powrót Nyköping – Gdańsk to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem Wizz Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:45 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 266.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 grudnia.

przylot1

Link do świetnej oferty taniego lotu:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ