Dawno nie było u Nas lotu do Molde z Gdańska, dlatego postanowiliśmy dodać coś nowego dla Ciebie, abyś mógł poszukać dla siebie jakiś innych propozycji. Zastanów gdzie jeszcze nie byłeś i podejmij właściwą decyzje dotyczącej dalszych swoich podróży. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tanim lotem to musisz szybko zarezerwować swój lot. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Molde to okazja w cenie 78 PLN za lot w obie strony. Cena jest ekstremalnie mała i dlatego będziesz musiał błyskawicznie zdobyć swój bilet, wtedy kiedy uznasz, że ten termin jest dla Ciebie odpowiedni. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
molde

Tani lot Gdańsk – Molde to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 czerwca, planowany powrót 8 czerwca.

Tani powrót Molde -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:15 do 19:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ