Mamy dla Państwa bardzo dużo promocji na tanie loty i wybieramy spośród waszych propozycji, które nadsyłacie na e-maila. Dzisiaj wybraliśmy na prośbę z jednego użytkowników tani lot Gdańsk – Manchester Airport i udało nam się znaleźć go w cenie 78 złotych w obie strony. Jeżeli jakaś inna osoba jest zainteresowana tanim lotem to zapraszam do kontaktu z Nami szybko i bezproblemowo wstawiamy na bieżąco artykuły i może wyszukamy dla Ciebie lot. Zapraszam do przeczytania całego artykułu.

Tani lot Gdańsk – Manchester Airport to koszt 78 złotych w obie strony. Warto pamiętać jednak o tym, że takie loty bardzo szybko znikają i poprzez to będziesz mógł w ekspresowym czasie pozbyć się gwarancji zakupu taniego lotu. Jeżeli odpowiada Ci termin i jesteś zainteresowany lotem to zamów go.

list1

Tani lot Gdańsk – Manchester Airport to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:15→21:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 24 listopada, planowany powrót 1 grudnia.
Tani powrót Manchester Airport – Gdańsk to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:3519:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 1 grudnia.

Opcja jest prosta i bardzo tania, także warto jest skorzystać i nie bać się!

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3644/GDN-MAN-FR

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ