Korzystna oferta dla dużej grupy osób, które uwielbiają jeździć na Maltę. Jest to bardzo piękne miejsce i warto byłoby tam pojechać. Zmarnować taki bilet to jest porażka życia. Zastanów się czy te miejsce będzie dla Ciebie odpowiednie i skorzystaj z naszej dzisiejszej promocji. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt tylko i wyłącznie 241 PLN za lot dwóch osób w dwie strony. Jest to bardzo duża promocja dla Par. Nie opłaca się przepłacać. Jeżeli jesteście zdecydowali to realizujcie swoje plany. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot już teraz.

malta

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 18:55 do 22:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 322,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 lipca, planowany powrót 26 lipca.

Tani powrót Malta -> Gdańsk to koszt 244 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 289 złotych. Lot trwa od 22:35 do 01:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 244/289 złotych oraz opcja PLUS za 512,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 26 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ