Ostatnio bardzo dobrą propozycja taniego wylotu jest podróż do Malty, gdzie jest stosunkowo ciepło i na pewno każdy będzie mógł znaleźć dla siebie poszczególne atrakcje. Zastanów się co chcesz konkretnie zwiedzić i dzięki temu będziesz mógł o wiele lepiej spędzić swój czas – przede wszystkim konkretnie bez tracenia czasu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt tylko i wyłącznie 228 PLN za lot w obie strony. Nie musisz się obawiać, że to jest mała kwota i że ktoś będzie na Ciebie inaczej patrzyć. Musisz patrzeć na siebie i realizować swoje tanie loty. Oszczędzanie to podstawa. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:malta

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114 /159 złotych oraz opcja PLUS za 382,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 lipca, planowany powrót 12 lipca.

Tani powrót Malta -> Gdańsk to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 382,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ