Faro
Faro

Bardzo niska cena lotu do Malty z Gdańska. Jest to bardzo duża promocja, dlatego warto jest się śpieszyć i sprawdzić wolne miejsce na tą datę w swoim kalendarzu. Być może uda Ci się w szybki oraz tani sposób polecieć do Malty. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem do Malty z Gdańska.

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt tylko i wyłącznie 148 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy to jest dobra propozycja dla Ciebie i czy to lot dla Ciebie. Jeżeli masz wtedy wolny czas to zarezerwuj ten bilet już teraz dla siebie, ponieważ może już go nie być za niedługo. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

GDNMLA

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 18:55 do 22:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 304,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 2 lipca, planowany powrót 5 lipca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 22:35 do 01:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 304,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ