Marzyłeś kiedyś o wyjeździe do magicznej Malty? Zapewne, jeżeli interesowałeś się wyjazdem tutaj to wiesz, że jest tutaj bardzo pięknie. Dzisiaj zaprezentujemy Ci opcje prostej i szybkiej podróży do Malty. Wydaje mi się, że będzie to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Szybko i sprawnie będziesz mógł zaszaleć i cieszyć się swoim życiem. Kilka dni może sprawić, że będziesz o wiele lepiej funkcjonować i wrócisz zadowolony do swojej pracy. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tania oferta Gdańsk – Malta to opcja dla Ciebie. Będzie to Cię kosztować tylko i wyłącznie 318 złotych w obie strony. Moim zdaniem jest to bardzo dobra cena, jednakże mogłaby być jeszcze troszkę niższa. Termin wylotu również jest średni, jednakże można sobie już odpocząć troszkę. Poniżej przedstawiamy naszą propozycję:

malta

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 204,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 249 złotych. Lot trwa od 17:35 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 204/249 złotych oraz opcja PLUS za 463.70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 grudnia, planowany powrót 2 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 21:20 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 373,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 2 stycznia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ