Już dzisiaj masz okazje skorzystać z bardzo taniego lotu. Otóż będziesz mógł w szybki sposób skorzystać z lotu Gdańsk – Malta. Wszystko w bardzo niskiej cenie, wydaje mi się, że w ten sposób szybko będziesz mógł zarezerwować dla siebie lot oraz zaoszczędzić na tym i wydać to na coś innego. W naszym artykule przedstawimy konkretną propozycje lotu i jeżeli będzie Ci to pasować to radzę skorzystać, ponieważ inne osoby również polują na takie okazje. Zapraszam do przeczytania naszego artykułu w całości.

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt 128 złotych w obie strony. Jest to bardzo duża promocja i musisz się śpieszyć aby dostać ten bilet. Jeżeli nie zdążysz to będziesz musiał czekać na następne promocje, które nie wiadomo kiedy się pojawią. Poniżej przedstawiamy przykładowy czas trwania lotu:

malta

Tani lot Gdańsk – Malta to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:35 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 333.70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 19 grudnia.

Tani powrót Malta -> Gdańsk to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 21:20 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 333.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ