Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą ofertę, która umożliwi Wam bardzo dużą oszczędność na tanich lotach. Tani lot Gdańsk – Malta – Gdańsk będzie dla Ciebie dostępny, jeżeli tylko i wyłącznie zajmiesz odpowiednie stanowisko w tej sprawie i szybko podejmiesz decyzje dot. zakupu tego biletu. Bez obaw będziesz mógł polecieć na Maltę w niskiej cenie, jeżeli uda Ci się dokonać rezerwacji. Zapraszam do przeczytania naszego artykułu do końca.

Tani lot Gdańsk – Malta – Gdańsk to cena 104 PLN w obie strony. Wydaje mi się, że będziesz mógł w ten sposób podróżować bardzo tanio razem ze swoją drugą połówką. Poniżej zaprezentujemy przykładową naszą propozycje:

malta1

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 38,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:35 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 38,20/79 złotych oraz opcja PLUS za 222,44 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 30 stycznia, planowany powrót 6 lutego.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 66,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 21:20 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 66,20/119 złotych oraz opcja PLUS za 250,44 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 lutego.

Jeżeli jesteś zainteresowany to decyduj się szybko, bo warto. Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ