Tanie bilety lotnicze do Shannon
Shannon

Już dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną opcje wylotu do Londynu na wycieczkę kilkudniową. Warto jest czasami tak odpocząć, ponieważ w ten sposób będziesz mógł szybko oraz skutecznie wziąć los w swoje ręce i żyć na spokojnie przez większość swojego czasu i nie tracić sił do pracy. Zastanów się nad swoim działaniem i podejmij decyzje czy skorzystasz z dzisiejszej naszej promocji. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą propozycją. 

Tani lot Gdańsk – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dobra opcja cenowo także będziesz musiał stanowczo szybko zrealizować zamówienie, aby nikt inny nie zabrać Ci biletu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:gdansk1

11

Tani lot Gdańsk – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:15 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 czerwca, planowany powrót 13 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:05 do 18:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ