Londyn
Londyn

Już dzisiaj masz okazje skorzystać z bardzo taniego loty, który pozwoli Ci wyjechać do Londynu nie tylko na jeden dzień jak to było zawsze z ofertami. Dzięki naszej dzisiejszej ofercie będziesz mógł wyjechać na o wiele dłużej. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 173 PLN za lot  w obie strony. Jest to bardzo korzystna cena i nie należy się jej obawiać, ponieważ taki lot również dobrze może kosztować 99 PLN za lot w obie strony. Jest to normalne i musisz wiedzieć,że takie promocje są dość częste, należy tylko zmieścić się w terminie.

max1 max2

Tani lot Gdańsk – Londyn Luton to koszt 54złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:20 do 07:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99złotych oraz opcja PLUS za 349,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 kwietnia, planowany powrót 10 maja.

Tani powrót Londyn Luton -> Gdańsk to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 15:05 do 18:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119złotych oraz opcja PLUS za 369,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ