Sztokholm
Sztokholm

Chciałeś udać się kiedyś do Liverpoolu? Jeżeli tak to jest to idealny moment na kupno biletu dla Ciebie oraz dla twoich bliskich. Tanie loty pozwalają wypocząć w bardzo prosty i szybki sposób, a tym samym zagwarantować dla siebie bardzo duży komfort i chęć poznawania świata. To jest bardzo przydatne w przyszłości. Moim zdaniem takie loty to tylko i wyłącznie opcja dla Ciebie oraz twoich bliskich do rozszerzania swoich horyzontów. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym lotem.

Tani lot Gdańsk – Liverpool to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN i dzięki temu będziesz mógł bez problemu w kilka chwil zarezerwować dla siebie bilet. Zrób to szybko po to abyś mógł później bez problemu cieszyć się biletem. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

gdansk1

gdansk2

Tani lot Gdańsk – Liverpool to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:40 do 21:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 344,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 kwietnia, planowany powrót 1 maja.

Tani powrót Liverpool -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 344,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ