Dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo ciekawą i urokliwą propozycje. Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu i czasami doprowadza Cię to do demotywacji? Zrób coś ze swoim życiem i rozerwij się jakoś. Mamy dla Ciebie ciekawą propozycje Gdańsk – Islandia za 220 złotych, która pomoże Ci w prosty oraz ciekawy sposób zarządzać swoim czasem i poznać inną kulturę. To jest dla Ciebie podstawą, jeżeli chcesz się dobrze bawić bądź poznać nową kulturę. Już za 220 złotych możesz zarezerwować dla siebie bilet na Islandię! Warto zaryzykować!

Tani lot Gdańsk – Islandia to tylko i wyłącznie 220,40 PLN za lot w obie strony. Jest to dla Ciebie tak na prawdę okazja i szkoda byłoby, jeżeli byś z tego nie skorzystał. Owe miejsce jest warte twojego czasu i należy tam się wybrać chociaż raz w życiu. Poniżej przedstawimy dla Państwa propozycje terminowe wyjazdu, jeżeli jakaś propozycja ulegnie zmianie to najwidoczniej ktoś wykupił już ten lot, bo promocja jest bardzo duża i może to pójść bardzo szybko.

isl1

Tani lot Gdańsk – Reykjavik to koszt 170,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 249 złotych. Lot trwa od 16:10 do 19:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 170,20/249 złotych oraz opcja PLUS za 366.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 styczenia, planowany powrót 25 stycznia.

Tani powrót Reykjavik -> Gdańsk to koszt 50,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 19:45 do 00:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 50,20/99 złotych oraz opcja PLUS za 246.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ