Okazja idealna dla Ciebie jeżeli szukałeś opcji na bardzo tani wyjazd w okolicach połowy marca. Zastanów się dobrze czy będziesz miał wtedy wolne i skorzystaj z tej opcji, gdy będziesz miał czas, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić nawet aż do 4 krotności ceny biletu. Warto jest oszczędzać i przeznaczać to na inne ważniejsze dla Ciebie cele. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą, ponieważ warto.

Tani lot Gdańsk- Haugesund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Za tą kwotę będziesz mógł bez problemu podróżować w obie strony. 2 dorosłych to będzie koszt 156 PLN, jak na załączonym obrazku jest to widoczne. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot w obie strony:haus

Tani lot Gdańsk – Haugesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 10:10 do 12:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Haugesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:30 do 14:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ