Masz ochotę lecieć do jednego z pięknych Norweskich miast? Wydaje mi się, że w takiej cenie można bez problemu poszaleć i spróbować wylecieć do miejsca w którym na pewno będziesz mógł odpocząć oraz zrelaksować się przed intensywną pracą. Zapraszam do zapoznania się z moim tanim lotem, jeżeli jesteś zainteresowany tym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Haugesund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN na lot w obie strony. Jeżeli masz czas lecieć w tym terminie to skorzystaj z tej opcji, ponieważ ona często się nie powtarza. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

Haugesund

gdahaund

Tani lot Gdańsk – Haugesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 14:50 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 310,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 czerwca, planowany powrót 19 czerwca.

Tani powrót Haugesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:10 do 18:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 310,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ