Turyn

W takiej niskiej cenie będziesz mógł polecieć do Groningem. Czasami jak mówię do znajomych za jaką kwotę podróżuje to oni pytają się czy nie oszukuje ich. Niektórzy nawet nie wiedzą, że można w takiej niskiej kwocie podróżować i myślą sobie, że będzie to wtedy jaka gorsza klasa czy coś w tym rodzaju. A tutaj prawda jest inna, nie będziesz traktowany jako gorsza klasa na pewno. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Groningen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli ten lot Ci się podoba to skorzystaj z niego już teraz i nie trać szansy! Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
gronigen

Tani lot Gdańsk – Groningen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 14:50 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 256,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 września, planowany powrót 12 września.

Tani powrót Groningen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 256,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 września.

Link do oferty: Wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ