Tanie bilety lotnicze do Dublina
Dublin

Kolejny bardzo tani lot z Gdańska dla Państwa w cenie 78 PLN. Groningen to bardzo piękne miejsce i na pewno będziesz mógł tam znaleźć coś dla siebie. Musisz jedynie przed wycieczką stworzyć dla siebie plan co będziesz chciał zobaczyć i wtedy każda wycieczka się uda. Termin lotu będzie już za prawie miesiąc czasu także decyduj szybko czy będziesz miał czas i ochotę polecieć tam. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą propozycją dla Państwa.

Tani lot Gdańsk – Groningen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot  w obie strony. Nie wydaje się to, aby to było dużo i dobrze. Masz podróżować w niskich cenach. Jest to możliwe! Zastanów się nad tym i realizuj swoje cele. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:groningen

Tani lot Gdańsk – Groningen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:50 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 256.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 czerwca, planowany powrót 20 czerwca.

Tani powrót Groningen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 256 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ