Dzisiejsza nasza oferta dla Państwa to bardzo tani lot z Gdańska do Groningen. Jest to bardzo piękne miejsce w którym tak na prawdę będziesz mógł odpocząć oraz nabrać siły do dalszego życia. Jeżeli nie masz motywacji do podróżowania i ,,tracenia pieniążków” to skuś się, ponieważ cena jest bardzo dobra i warto jest zwiedzać świat, ponieważ poszerza się swoją wiedzę i kontakt z innymi ludźmi. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą. 

Tani lot Gdańsk – Groningen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo duża promocja i należy o tym pamiętać, aby działać szybko, ponieważ wiele osób będzie mogło przed tobą wykupić loty i będziesz miał później ten sam lot w cenie o min o 100% droższą. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
groingie

Tani lot Gdańsk – Groningen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 14:50 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 czerwca, planowany powrót 13 czerwca.

Tani powrót Groningen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ