Dzisiejsza promocja jest dla osób, które chcą szybko oraz w bardzo tani sposób przenieść się do Glasgow. Wydaje mi się, że może to być dla ciebie bardzo duża okazja, także warto jest spróbować zainteresować się tym tematem. Zapraszam do skorzystania z taniej opcji lotów Gdańsk – Glasgow, ponieważ nie warto jest przepłacać. 

Tani lot Gdańsk – Glasgow to kwota tylko i wyłącznie 78 złotych, jeżeli korzystamy z Wizz Discount Club, jeżeli nie jesteś aktywnym użytkownikiem ich linii to będziesz musiał zapłacić troszkę więcej, jednakże jeżeli podróżujesz dużo to warto jest mieć wizz discount Club. Poniżej zaprezentuje dla Państwa przykładowy lot:

glaskgow

Tani lot Gdańsk – Glasgow to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:35 do 21:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 287,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 stycznia, planowany powrót 26 stycznia.

Tani powrót Glasgow -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 287,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 26 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ