Glasgow to bardzo piękne miejsce , dzięki któremu będziesz mógł odpocząć od bieżących spraw oraz dodatkowo efektywnie oddziaływać na swoje życie min. będziesz mógł poznać nowy język i dodatkowo zwiększyć swoje zdolności interpersonalne, które są bardzo ważne w życiu psychiczno-społecznym. Zastanów się czy ten termin będzie dla ciebie odpowiedni i jeżeli tak to skorzystaj z tej opcji, gdyż na prawdę jest warto. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Glasgow to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Za normalny bilet będziesz mógł zapłacić nawet kilka razy więcej także warto jest oszczędzać, gdyż to jest podstawa. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
glas1

Tani lot Gdańsk – Glasgow to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 19:35 do 21:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 294,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 marca, planowany powrót 12 marca.

Tani powrót Glasgow -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 294,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 marca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ