Wysypy Liparyjskie, Sycylia

Już teraz bez problemu możesz zarezerwować dla siebie bardzo tani lot, kolejny lot z Gdańska. Tydzień temu wiele naszych czytelników właśnie z Gdańska prosiło o loty to udostępniamy najnowsze tanie loty z tego miejsca. Także pilnuj na bieżąco naszej strony i lotów, które się u nas pokazują. Zapraszam do zainteresowania się naszym dzisiejszym lotem już teraz, jeżeli zainteresował Cię tani lot do Frankfurta Hahn.

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Bez problemu będziesz mógł zrealizować go, jeżeli się pośpieszysz, ponieważ wiele innych chętnych jest na ten lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.
frank

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:05 do 11:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 25 czerwca, planowany powrót 28 czerwca.

Tani powrót Frankfurt Hahn -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 12:20 do 14:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ