Nawet w niedziele możesz znaleźć dla siebie odpowiednie plany i cieszyć się swoim tanim lotem do pięknego miejsca. Nie musisz już ograniczać się tylko i wyłącznie do miejsc, które znasz, czy są w niewielkiej odległości od Ciebie. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tanim lotem to zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem już teraz. 

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się jako korzyści może przynieść dla Ciebie ten lot i czy będziesz mógł za pomocą niego odpocząć oraz wrócić z dwukrotną siłą do pracy. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
frankfurt

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 10:05 do 11:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 czerwca, planowany powrót 21 czerwca.

Tani powrót Rzym -> Frankfurt Hahn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 14:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ