Już dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycje, abyś mógł bez problemów polecieć w bardzo tani sposób do Frankfurt Hahn. Jeżeli lubisz podróże to na pewno będziesz cieszył się, jeżeli uda Ci się zarezerwować tani lot. Możesz w ten sposób zaoszczędzić nawet 3-5 krotność ceny biletu. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą taniego lotu do Frankfurt Hahn.

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Korzystaj z promocji, ponieważ w ten sposób będziesz mógł bez żadnych problemów wydać pieniążki na jakiś inny cel i zwiększyć znajomość kultury danego miejsca. Zastanów się nad tym i zwróć uwagę na swoje życie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
franks

Tani lot Gdańsk – Frankfurt Hahn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 19:25 do 21:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 marca, planowany powrót 15 marca .

Tani powrót Frankfurt Hahn -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:40 do 23:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ