Mamy dla Was bardzo korzystną ofertę i dzięki temu będziecie mogli w tani sposób dostać się do Niemiec. Już w cenie 78 złotych masz okazje w bezproblemowy sposób odprężyć się bądź polecieć do pracy i zarobić dla siebie troszkę gotówki. Warto jest nie przepłacać i cieszyć się tanim lotem i później móc to wykorzystać jakoś inaczej i chętniej korzystać z innych lepszych form rozrywki. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Musisz pamiętać jednak, że nie jest to cena, która będzie dostępna przez cały czas. Wszystko tak na prawdę zależy od Ciebie i na pewno będziesz zadowolony, jeżeli wcześnie do tego podejdziesz. Poniżej przedstawiam przykładową propozycje taniego lotu.GDN-DTM

Tani lot Gdańsk – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:10 do 09:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ