Bardzo tani lot dla Ciebie z Gdańska do Brukseli. Loty do Brukseli są bardzo popularne, ponieważ dzięki temu będziesz mógł w prosty i szybki sposób efektowanie zaplanować swoją podróż. Jeżeli będziesz realizował swój tani lot już dzisiaj to musisz wiedzieć, że należy się śpieszyć, wiele innych osób może to zrobić przed tobą. Zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym tanim lotem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy to jest dla Ciebie dobre rozwiązanie i czas loty. Jeżeli tak to zarezerwuj ten lot dla siebie już teraz, ponieważ w ten sposób będziesz miał ten bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bruksela

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:40 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 279,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 sierpnia, planowany powrót 29 sierpnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:35 do 23:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 279,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 sierpnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ