Aktualnie masz możliwość pojechać do wielu miejsc w niskiej cenie, ale tak na prawdę często takie loty właśnie odbywają się z Brukseli i tutaj mamy dla Ciebie świetną propozycje, dzięki której w prosty i szybki sposób będziesz mógł efektownie zarządzić swoim czasem. Jeżeli jesteś chętny na podróż do Brukseli to skorzystaj z naszej oferty już teraz, bo wiecznie ona nie będzie dostępna. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy to nie będzie odpowiedni lot dla Ciebie i jak termin się zgadza to zarezerwuj go już dzisiaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:br

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:40 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 279,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 czerwca, planowany powrót 20 czerwca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:35 do 23:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 279,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ