Kijów
Kijów

Mamy dla Państwa kolejną propozycję taniego lotu do Brukseli Charleroi za 78 PLN. Wydaje mi się, że nie będzie dostępna już lepsza opcja niż 39 PLN za lot w jedną stronę. Jest to minimum jakie może zagwarantować nam zazwyczaj WizzAir. Najczęściej będzie to twój lot przesiadkowy także warto jest nie marnować czasu na transport lądowy. Zastanów się nad tym i zapoznaj się z dalszą częścią naszego artykułu. 

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli jesteś zainteresowany to zarezerwuj szybko dla siebie ten lot, ponieważ jest wart swojej ceny. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:gandawa

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:40 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 24 czerwca, planowany powrót 27 czerwca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:35 do 23:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ