Bardzo tania i korzystna oferta na dzisiaj. Otóż mamy dla ciebie bardzo dobrą okazje abyś mógł wylecieć do Brukseli w niskiej i komfortowej cenie, tak aby móc wydać zaoszczędzoną gotówkę na coś innego co wzbogaci nasze ciało i ducha. Jeżeli jesteś zainteresowany takim tanim lotem to zastanów się nad terminem i zrealizuj swoje cele, bo czas najwyższy wziąć los w swoje ręce. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 78 PLN w obie strony. Oferta wygląda bardzo ciekawie, ponieważ będziesz mógł wykorzystać na kilka sposobów, albo na wycieczkę dla siebie, albo po prostu jako środek pośredni jak znajdziesz wiele tanich lotów akurat z Brukseli. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bruksa

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:55 do 14:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 325,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 marca, planowany powrót 14 marca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:25 do 17:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ