Okazja aby wyjechać do Brukseli Charleroi! Masz niesamowitą szansę już dzisiaj zdobyć bilet i cieszyć się swoim szczęściem, że będziesz mógł bez problemu szybko oraz skutecznie zmienić troszkę swoje życie i zacząć z niego korzystać, jeżeli podróże są twoją natura to musisz dbać o to abyś czuł się szczęśliwy. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem do Brukseli.

Tani lot Gdańsk- Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli się nie pośpieszysz to w ten sposób nie będziesz mógł zdobyć dla siebie biletu, wszystko to co robisz będzie miało w przyszłości oddziaływanie. Teraz możesz bilet kupić za 78 PLN, jutro będzie w cenie trzykrotnie większej. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:Bruksela

Tani lot Gdańsk – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:40 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 czerwca, planowany powrót 13 czerwca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:35 do 23:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ