Sztokholm

Idealna wyprawa dla osób, którzy lubią szybkie oraz proste wycieczki do okolicznych Państw. Za pomocą takich lotów można bardzo szybko oraz sprawnie rozwijać swoje umiejętności korzystania z tanich lotów oraz radzenia sobie z możliwością ich realizacji. Bardzo przydaje się to w przyszłości w podróżowania do dalszych miejsc. Zapraszam do zapoznania się z naszymi tanimi lotami już teraz.

Tani lot Gdańsk – Billund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Moim zdaniem jest to bardzo dobra oferta i należy w szybki sposób rezerwować dla siebie lot, jeżeli jest to twój lot w dostępnym dla ciebie terminie. Zastanów się nad tym i realizuj dalej swój cel. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot. gdnbll1

Tani lot Gdańsk – Billund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:10 do 15:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 lipca, planowany powrót 6 lipca.

Tani powrót Billund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:00 do 17:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ