Tanie bilety lotnicze do Lyonu
Lyon

Tanie loty za 78 PLN się nie kończą na naszej stronie. Jeżeli szukasz jakiegoś konkretnego lotu to możesz zawsze pozostawić informacje w komentarzach i postaramy się przedstawić dla Ciebie propozycje, które będą Ci przydatne oraz dla innych naszych czytelników. Dzisiaj prezentujemy dla Państwa tani lot do Bergen. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem już teraz. 

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli chcesz zgarnąć ten lot to będziesz musiał szybko zakupić dla siebie bilet, ponieważ jest bardzo dużo chętnych. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot do Bergen:
gdnbgo-1

bgogdn-1

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 09:15 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 318,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 czerwca, planowany powrót 8 czerwca.

Tani powrót Bergen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:40 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 318,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ