Funicular cabin against Bergen, Norway.

W niedziele pojawiają się bardzo ciekawe oferty tanich lotów do Bergen. W ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić aż 3-4 krotność całej sumy pieniężnej. Moim zdaniem warto jest oszczędzać na takich lotach, ponieważ w ciągu roku można nawet zgarnąć, aż ponad 2 tysiące złotych. Jest to bardzo duża kwota za którą można spokojnie zorganizować dla siebie bardzo ciekawą i sympatyczna podróż. Zastanów się co chcesz osiągnąć, jeżeli będzie to dla Ciebie zadowalające to działaj.

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Jest to bardzo niska cena i dlatego warto jest skorzystać z tej oferty. Poniżej przesyłam przykładową ofertę bardzo taniego lotu:
Bergen-dla-każdego-78

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 09:15 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 356,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 kwietnia, planowany powrót 10 kwietnia.

Tani powrót Bergen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:40 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 356,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ