Szukasz udanej wycieczki do Barcelony i nie masz już chęci na nudne życie w mieście? Zastanów się nad swoim życiem i działaj zgodnie ze swoją naturą. Jeżeli jesteś osobą, która lubi podróżować i nie chce się ograniczać to działaj i realizuj swoją pasje jak należy. Nie ma w życiu czasu na nieporozumienia, bo jest po prostu za krótkie. Odpocznij i wyjedź do Barcelony jeżeli tego chcesz. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 113 PLN i dlatego wydaje mi się, że warto jest zaryzykować i pojechać w pierwszej połowie marca. Jeżeli jesteś zainteresowany to zastanów się nad terminem, ponieważ warto. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:

Barcelona

Tani lot Gdańsk – Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:10 do 20:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Barcelona -> Gdańsk to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 20:50 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 327,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ