tanie bilety lotnicze do cork
Cork

Chcesz w niskiej cenie polecieć z Gdańska do Alesund? Jeżeli tak to jest to właśnie okazja dla Ciebie i teraz nie będziesz musiał marnować czasu na szukanie innych droższych ofert. Jest to tani lot od usługodawcy WizzAir. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z nim.

Tani lot Gdańk – Alesund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się nad tym i podejmij swoją decyzje czy jesteś zainteresowany jechać tam czy nie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:gdnaes

aesgdn

Tani lot Gdańsk – Alesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 19:20 do 21:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 300 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 14 czerwca, planowany powrót 15 czerwca.

Tani powrót Alesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:50 do 23:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 300 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ