Witam serdecznie, mamy dla Ciebie dzisiaj bardzo dobrą propozycję, która pomoże ci w bardzo szybki oraz skuteczny sposób dostać się do Norwegii. Jest to bardzo piękne miasto, które pomoże Ci w szybki sposób zmienić swoje patrzenie na piękno. Na pewno po kilku latach czy miesiącach będziesz chciał wrócić do tego miejsca, ponieważ jest na prawdę piękne. Zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Alesund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł bez problemu zaoszczędzić część pieniążków, które można wydać jakoś inaczej. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
alesund

Tani lot Gdańsk – Alesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:20 do 21:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 355,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 kwietnia, planowany powrót 10 kwietnia.

Tani powrót Alesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:50 do 23:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 355,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ