Kolejna ciekawa promocja z naszej strony dla Ciebie. Już w kwocie 78 złotych będziesz mógł polecieć w obie strony. Na takie oferty warto jest czekać i korzystać z nich szybko, ponieważ w kilka minut będziesz mógł mieć zarezerwowany lot dla siebie. Tylko i wyłącznie wtedy kiedy się o to postarasz. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę związaną z tanim lotem Gdańsk – Alesund. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tani lot Gdańsk- Alesund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Korzystna oferta prawda? Nie ma co przepłacać i płacić kilka razy więcej, gdy można bez problemu zakupić coś o wiele taniej i cieszyć się z życia. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot w pierwszej połowie marca:
alesun

Tani lot Gdańsk– Alesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:10 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 4 marca, planowany powrót 6 marca/7marca.

Tani powrót Alesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 16:40 do 18:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 marca/7marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ