Majorka

Już za 93 PLN będziesz mógł bez problemu polecieć do Aberdeen. Dzięki kilku minutom poświęconym na ten artykuł masz możliwość zdobyć tani lot, który będziesz mógł wykorzystać już niedługo. Zastanów się nad tym i korzystaj z tanich lotów. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem. 

Tani lot Gdańsk – Aberdeen to koszt tylko i wyłącznie 93 PLN za lot w obie strony. Prawda, że to bardzo mało? Skorzystaj z tego już teraz, ponieważ nie będzie to dostępne za kilka dni na pewno. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
aber

Tani lot Gdańsk – Aberdeen to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 19:30 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 września, planowany powrót 10 września.

Tani powrót Aberdeen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:20 do 00:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 292,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ