Dzisiaj prezentujemy dla Państwa tani oraz ekspresową podróż do Bologny. Moim zdaniem podróże bardzo rozwijają człowieka i warto jest systematycznie oraz często wyjeżdżać do innych krajów. To jest fakt, że dzięki temu będziesz mógł w szybki oraz ciekawy sposób zwiększyć swoje zdolności interpersonalne oraz wzbogacić swój obcy język. Zastanów się kiedy masz wolny termin i realizuj swoje cele życiowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Pamiętaj, że ty jako zwykła osoba masz takie same prawa jak inne osoby, które mają lot wykupiony za pełną kwotę. Nie musisz czuć się jakoś gorzej, ponieważ skorzystałeś z oferty promocyjnej i będziesz traktowany tak samo jak inni. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
magi2

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 lutego, planowany powrót 19 lutego.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ