Mam dla Was bardzo dobrą okazje wyjazdu do Londynu na dwa dni w połowie stycznia. Teraz jest bardzo bliski także warto jest zaryzykować i  skorzystać z wyboru dla siebie tego terminu. Zawsze będziesz mógł dzięki temu szybko oraz ciekawe skorzystać z świetnej opcji, która cenowo jest korzystną opcją dla Ciebie. Wystarczy tylko, że będziesz miał czas i zarezerwujesz ten lot w miarę szybko, ponieważ tutaj w głównej mierze liczy się szybkość. Zapraszam do zapoznania się z tym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Poznań – Londyn Luton – Poznań to okazja i warto jest z niego skorzystać, ponieważ jest to tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. To nie jest duża cena i warto jest systematycznie oraz szybko podróżować po świecie w niskiej cenie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
poznan

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:55 do 21:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 stycznia, a planowany powrót 17 stycznia.

Tani powrót Londyn Luton-> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:35 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ