Dzisiejszy artykuł jest dla osób, które planują wylot do Barcelony w drugiej połowie Marca. Jeżeli masz w tym okresie wolne to skorzystaj z okazji i zarezerwuj dla siebie bilety, gdyż tylko w ten sposób będziesz miał możliwość w o wiele niższej cenie skorzystać z tej oferty. Zapraszam do zapoznania się z całością naszej propozycji dla ciebie na drugą połowę Marca.

Tani lot Poznań – Barcelona to kosz tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Nie jest to dużo, a tak na prawdę to bardzo mało i poprzez to w krótki sposób będziesz mógł efektownie zaoszczędzić. Jeżeli chcesz zdobyć ten bilet to nie możesz czekać długo, ponieważ wiele osób również chce mieć ten bilet. W następstwie czasu będziesz miał po prostu o wiele wyższą cenę bądź wcale nie będzie aktywny lot na ten dzień. Poniżej przesyłam przykładowy lot:barca333333

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:00 do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 313.40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 marca, planowany powrót 30 marca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:30 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 348.40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ