Dzisiaj mamy prezent dla naszego stałego czytelnika, poprosił Nas o znalezienie oferty wyjazdu z Gdańsk – Doncaster/Sheffield. Znaleźliśmy lot zgodnie z wymaganiami, czyli na pierwszą połowę marca. Jeżeli jakieś inne osoby będą zainteresowane tym lotem to również proszę korzystaj z oferty, jest ona dostępna do wyczerpania promocyjnych kursów u wizzair.com. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tani lot Gdańsk – Doncaster/Sheffield to koszt 78 złotych, dzięki temu nie będziesz musiał przepłacać za bilety lotnicze. Aby polecieć w obie strony za 78 złotych to musisz korzystać z tanich lotów, innej opcji nie ma niestety. donc

Tani lot Gdańsk – Doncaster/Sheffield to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 19:05 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Doncaster/Sheffield -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:55 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ