Dzisiaj akurat padła opcja z mojej strony na Londyn. W ten sposób można dla siebie ufundować ciekawą wycieczkę na 3 dni. W ten sposób odpoczniesz oraz nabierzesz sił na swoje własne dodatkowe cele życiowe. Zastanów się czego tak na prawdę chcesz od życia i działaj, ponieważ warto. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ jest to bardzo korzystna opcja dla każdego z Nas.

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Także nie jest to jakieś duże obciążenie finansowe dla nas. Wydaje mi się, że teraz będziesz mógł bez problemów podróżować jeżeli przekonasz się do tanich lotów oraz będziesz je selektywnie realizować. Zastanów się jaki termin jest dla Ciebie odpowiedni i dzięki temu będziesz mógł polecieć prawie za darmo. Poniżej przedstawiam przykładowy lot: londynpoz

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 19:55 do 21:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 310,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 25 marca, planowany powrót 28 marca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 310,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ