Chcesz spędzić jakoś inaczej swojego sylwestra i odmienić swoje zwykłe stereotypowe spędzenie czasu tego dnia? Możesz to zrobić po bardzo małych kosztach, które nie będą obciążały twojego portfela czy twojej rodziny. Tylko musisz być tak na prawdę kreatywny i umieć dobrać dla siebie odpowiednią formę lotu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem na temat taniego lotu Poznań – Londyn Luton. 

Tani lot Poznań – Londyn Luton to kwota 243 złotych w obie strony. Dzięki temu będziesz mógł szybko oraz skutecznie poczuć się o wiele lepiej, że spędzić wkońcu tego sylwestra tak jak chcesz. Zastanów się nad swoimi planami i jeżeli będziesz miał wolny termin to rezerwuj lot, ponieważ zazwyczaj takie tanie loty bardzo szybko znikają. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

sylwek

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 204,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 249 złotych. Lot trwa od 06:15 do 07:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 204/249 złotych oraz opcja PLUS za 475,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 31 grudnia, planowany powrót 1 stycznia.

Tani powrót Londyn Luton-> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:35 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 310,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ