Myślałeś kiedyś aby polecieć na Syberię i zwiedzić ten teren? Wiele osób właśnie ma takie marzenia i chce się spełnić, dlatego musi w prosty oraz ciekawy sposób szybko szukać dla siebie nowych ambitnych celów. Na pewno będziesz mógł dzięki nam wpaść na jakiś dobry pomysł, ponieważ codziennie publikujemy dla Ciebie wiele korzystnych opcji, nie tylko pod kątem bliskich, ale również dalekich podróży. Jeżeli jesteś zainteresowany Syberią to będziesz mógł skorzystać z naszego dzisiejszego artykułu. Zapraszam do przeczytania całego dzisiejszego wpisu.

Tani lot Budapeszt – Irkutsk to okazja dla Ciebie i jeżeli masz wolny termin to musisz skorzystać z tej opcji. Jest to tylko i wyłącznie kwota 1256 złotych. To jest bardzo mała kwota i tak na prawdę za kilka godzin może wzrosnąć, także polecam spróbować zakupić w korzystnej opcji cenowej, jeżeli masz taką okazje. Nie spóźnij się, aby później nie żałować niczego. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

irkutsh

Tani lot Budapeszt – Irkutsk to koszt 628 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:00 › 08:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 1 marca24, planowany powrót 15 marca.
Tani powrót Irkutsk -> Budapeszt to koszt 628 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 05:50 › 12:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 15 marca.

Link do oferty: https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2416

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ