Dzisiaj mamy dla Państwa dość nietypową propozycje, ponieważ wylot nie będzie odbywać się z Polski, ale z Brukseli. Nie musisz się tego obawiać, ponieważ lot do Brukseli nie jest trudny i wystarczy tylko i wyłącznie poświęcić troszkę czasu na poszukanie dobrej oferty. W tym artykule będę opisywać jak udać się z Brukseli do Kuala Lumpur i cieszyć się podróżowaniem. Zapraszam do zapoznania się z treścią.

Tani lot Bruksela – Kuala Lumpur to koszt tylko i wyłącznie 813.5 złotych w jedną stronę, czyli 1627 złotych w obie strony. Jest to okazja i warto jest zainteresować się tą podróżą. Wybierz swój wolny termin i skorzystaj z okazji. Poniżej przesyłam tani przykładowy lot:

Kuala Lumpur

Tani lot Budapeszt – Kuala Lumpur to koszt 813.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:15› 17:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 25 luty, planowany powrót 8 marca.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 813.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 23:25 › 08:20. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 8 marca.

Jeżeli masz wolny czas i chęci na tani wypad to warto jest zaryzykować, ponieważ w przyszłości będziesz mógł tylko żałować, że nie spróbowałeś.

Link do oferty: tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ