Dzisiaj mamy nieco odmienną propozycje dla Państwa, otóż już w cenie 37 euro będziecie mogli bez problemu pojechać do Zadaru. Jest to bardzo piękne miasto w Chorwacji. Na pewno będziecie cieszyć się z tego miejsca i bardzo szybko zregenerujecie siły do swojego dalszego życia. Musisz tylko i wyłącznie zastanowić się czy to jest dla ciebie i czy masz wtedy wolny czas, aby wyjechać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Berlin – Zadar to koszt tylko i włącznie 37 euro za lot w obie strony. Jest to bardzo duża promocja także na pewno będzie na nią dużo chętnych. Z tego również powodu musisz walczyć o swój bilet i bardzo szybko rezerwować, jeżeli coś będzie dla Ciebie dostępne. Jeżeli nie pośpieszysz się to nie będziesz miał czego szukać. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:zadar

Tani lot Berlin – Zadar to koszt 21,74 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:00› 10:50. Opcja plus jest dostępna w cenie 74,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 14 kwietnia, planowany powrót 18 kwietnia.
Tani powrót Zadar -> Berlin to koszt 14,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:45 › 08:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 74,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 18 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ