Tanie bilety lotnicze do Wenecji
Wenecja

Bardzo tania propozycja dla wielu osób, którzy nie boją się tanich lotów z Berlina. Tak na prawdę nie ma żadnych problemów z transportem do Berlina, ponieważ ta sekcja jest bardzo dobrze rozwinięta i dzięki temu w prosty oraz szybki sposób będziesz mógł zdążyć na samolot, a stamtąd polecieć do słonecznej Wenecji. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Berlin Schonefeld – Wenecja-Treviso to koszt tylko i wyłącznie 34,98 euro za lot w dwie strony. Jest to na prawdę bardzo duża promocja i warto byłoby z tego skorzystać, ponieważ w kilka chwil będziesz mógł mieć plany na naprawdę fajną wycieczkę. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
wenecja

Tani lot Berlin – Wenecja to koszt 19,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:55› 23:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 49,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 28 kwietnia, planowany powrót 3 maja.
Tani powrót Wenecja -> Berlin to koszt 14,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:45 › 18:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 49,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 3 maja.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ