Znaleźliśmy dla jednego z naszych użytkowników tani lot do Toronto. Niestety opcja jest tylko i wyłącznie z Berlina, także jeżeli ktoś jest zainteresowany to dodatkowo trzeba zamówić połączenie autobusowe/przelot do Berlina. W tych czasach nie jest to coś poważnego, ponieważ do Berlina jest bardzo dużo połączeń, które są w atrakcyjnych cenach. Ostatnio nawet pisaliśmy o promocyjnych kodach poprzez które można w bardzo niskich cenach podróżować za granicę.

Tani lot Berlin – Toronto – Berlin to dla Ciebie okazja w cenie 1649 PLN i warto jest abyś z tego korzystał. Zobacz na spokojnie termin, pogadaj z drugą osobą i wybierzcie dla siebie odpowiedni inny termin, który będzie możliwy. Jeżeli nie będzie nic pasować, to zawsze możecie pisać do nas na kontakt i postaramy się dla Was znaleźć konkretną propozycje. Poniżej przedstawimy propozycje taniego lotu w naszych ramach czasowych:

onx

Tani lot Berlin – Toronto to koszt 824.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:0000:04. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 5 grudnia.
Tani powrót Toronto – Berlin to koszt 824.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:0000:04. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 6 grudnia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5579/TXL-YYZ-DL

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ