Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że będziesz musiał podróżować na początku do Berlina i później jeszcze raz z Berlina do Polski. To jest to propozycja dla Ciebie. Wiele osób tak podróżuje, ponieważ wie, że w ten sposób można zaoszczędzić bardzo dużo i dzięki temu twoje wakacje będą o wiele lepsze. Moim zdaniem wiele osób czasami boi się tanich lotów i nie zawsze są zainteresowani wylotem w dalekie zakątki taki jak np.: Teneryfa. Jednakże jest to tylko jedna propozycja taniego lotu i więcej już takiej nie będzie w najbliższym czasie.

Tani lot Berlin – Teneryfa to koszt tylko i wyłącznie 212 złotych. Lot jest realizowany przez sprawdzone tanie linie lotnicze, także możesz być pewny, że będzie to przygotowane profesjonalnie. Nikt nie będzie traktować Cię, jako pasażera niższej kategorii. Zwróć na to uwagę i postaraj się wykorzystać czas i chęci swoje jak najlepiej.

berlin

Tani lot Berlin – Teneryfa to koszt 24,99 Euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:40 › 18:55. Wersja Plus w cenie 109,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 10 grudnia.
Tani powrót Teneryfa – Berlin to koszt 24,99 Euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:15 › 14:05. Wersja Plus w cenie 109,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 10 grudnia.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ