Tanie bilety lotnicze do Belfastu
Causeway Coast, Irlandia Północna

Bardzo tani lot do Shannon w podstawowej wersji cenowej. Jeżeli szukałeś lotu na drugą połowę kwietnia to bez problemu możesz ją znaleźć już teraz. W kilka minut masz możliwość zarezerwować swój bilet i cieszyć się pracą swoim planem na wycieczkę. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem dla Państwa.

Tani lot Berlin – Shannon to koszt tylko i wyłącznie 34,48 Euro za lot w obie strony. Jest to bardzo mała kwota i należy się obawiać, że za mała, ponieważ tanie loty tak funkcjonują i to jest normalne. Poniżej zapraszam do zapoznania się ze szczegółami lotu:berlon1

Tani lot Berlin – Shannon to koszt 17,24 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:55› 16:40. Opcja plus jest dostępna w cenie 64,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 22 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.
Tani powrót Shannon -> Berlin to koszt 17,24 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:50 › 14:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 64,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ